Zadzwoń do Nas!

O Firmie

W naszej ofercie posiadamy całą gamę usług kominiarskich, których jakość gwarantuje cały zespół specjalistów o przeogromnej wiedzy i długoletnim doświadczeniu. Dzięki wysokim kwalifikacjom oraz profesjonalnemu sprzętowi najlepszej klasy, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższe standardy i bezpieczeństwo świadczonych usług.

Możemy zaoferować Państwu wykonanie usług w zakresie czyszczenia i kontroli kominów, dokonywania pomiarów i sporządzania ekspertyz. Podejmujemy się także realizacji różnych zleceń pokrewnych i niestandardowych, które stanowią nowe wyzwania dla naszego zespołu, i które pomagają naszym kominiarzom nabyć nowego, niezbędnego doświadczenia.

Wszystkie zlecenia przeprowadzamy z dokładnością i skrupulatnością. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem w wykonywaną pracę, a ponadto każdą z nich przeprowadzamy z pasją i entuzjazmem. Podczas naszej pracy zawsze stosujemy sprawdzone i profesjonalne metody, mając na względzie najwyższą jakość dostarczanych usług. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, oferując fachową pomoc i niezbędne wskazówki. Gwarantujemy także krótkie terminy realizacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego zakładu.

O Firmie