Zadzwoń do Nas!

Nasz Sprzęt

Nasza firma posiada wysokiej klasy sprzęty, dzięki którym możliwe jest wykonanie fachowych usług kominiarskich. Do wyżej wymienionych sprzętów, należy między innymi kamera kominowa. Umożliwia ona prześwietlenie całego przewodu kominowego i dzięki temu z łatwością można znaleźć usterkę. Analizator spalin jest kolejnym sprzętem, który znajduje się na wyposażeniu firmy. Otóż, umożliwia on dokładne zbadanie spalenia paliw. Za pomocą takiego urządzenia można bez trudu ustalić przyczynę wadliwego pieca i można również podjąć kroki, które naprawią usterkę. Anemometry natomiast służą do pomiaru poziomu wydajności danej wentylacji.

Komputer pomiarowy, umożliwia dokonywanie pomiarów w różnych częściach przewodu kominowego. Dzięki niemu bez trudu można zmierzyć poziom wentylacji, ciśnienia, podciśnienia, jak i również wilgotności względnej. Co ważne, w przypadku gdy miejsce ma wyciek gazu, komputer pomiarowy również sprawdza się doskonale. Wskaże on dokładnie to miejsce. Oczywiście, wszystkie narzędzia klasyczne również znajdują się na wyposażeniu firmy. Do takich przyrządów zaliczają się następujące elementy, takie jak: komplet linowy, przepychacze oraz grace. Również szczotki typu bolce, przebijaki i klucze kominiarskie także znajdują się w naszej ofercie.

Drabiny również znajdują się na wyposażeniu firmy, to dzięki nim, można dostać się nawet do bardzo wysokiego komina. Pracownicy są oczywiście już doświadczeni w pracach, na bardo dużych wysokościach. Drabiny posiadają różne rozmiary, dzięki czemu można je dostosować do każdego dachu. Radiotelefony znajdujące się w ofercie umożliwiają szybki kontakt naszym pracownikom. Dzięki radiotelefonom można rozpocząć bardzo szybko każdą pracę. W ofercie znajdują się również kołowrotki umożliwiające fachowe wyczyszczenie każdego komina. Są one bardzo elastyczne, więc bez trudu trafią w potrzebne miejsce. Są one przystosowane do każdego typu komina. Wszystkie sprzęty wykonane są oczywiście z najwyższej jakości komponentów.

Sprzęt